Poznaj naszych zadowolonych klientów !

przeczytaj ich opinie o naszej usłudze i przekonaj się że warto man zaufać

_MG_4769

Monika Kamil

“Tomku dziękujemy serdecznie za przepiękne zdjęcia 🙂

Album wyszedł cudnie, a i rodzice byli bardzo zadowoleni ze swoich mniejszych albumów. Na sesji bawiliśmy się świetnie co widać na zdjęciach. Miło też słuchać nam teraz komentarze gości jakiego to fajnego fotografa mieliśmy na weselu 🙂

Już paru osobom poleciliśmy Twoje usługi !
Pozdrawiamy
Monika i Kamil”

 

[layerslider id=”9″]

Paulina Paweł

“Tomek, fotografia w twoim wykonaniu to naprawdę sztuka ! ”

 

[layerslider id=”7″]

Aleksandra Mariusz

“Panie Tomku,
Odebraliśmy wczoraj przesyłkę od Pana. Album jest piękny, a dzięki zdjęciom z płyty znów przypomnieliśmy sobie nasz dzień.Bardzo Panu dziękujemy za to, że nam Pan dyskretnie towarzyszył, za profesjonalizm, za miłą atmosferę w czasie sesji.
Bez wahania będziemy polecali znajomym współpracę z Panem.

Dzięki!
Pozdrawiamy
Ola i Mariusz”

 

Ewa Damian

” Zrobiliście nam super zdjęcia 🙂 Dziękujemy! ”

 

Weronika Bartek

“Jesteśmy całkowicie oczarowani twoimi zdjęciami. Udało się ci uchwycić wszystko na czym nam najbardziej zależało. Plener w górach wyszedł super. Widać prawdziwy talent 🙂

Serdecznie polecamy Weronika i Bartek ”

 

ewa rafal

Ewa Rafał

“Tomasz Suszczyński to 100% profesjonalista, do tego jest miły i uprzejmy aż chce się z nim współpracować .Jest bardzo punktualny i słowny.Gdy przyglądałam się Tomkowi na swoim weselu odniosłam wrażenie ,że fotografowanie sprawia mu przyjemność .Poza tym fotografuje z taką lekkości i łatwością jak by urodził się z aparatem w ręku 🙂
Współpraca z Tomaszem była przyjemnością zarówno w dniu wesela jak i w dniu kiedy robiliśmy zdjęcia w plenerze.Tomek nie odmawia i z zaangażowaniem pomagał nam w realizowaniu naszych pomysłów.Nasz album ślubny jest przepiękny .Począwszy od okładki a kończywszy na ostaniej stronie 🙂 Jesteśmy w 100% zadowoleni 🙂 Zdjęcia są cudowne 🙂 Sami zobaczcie jak wygląda nasz album ślubny .Polecamy gorąco usługi fotograficzne Tomasza Suszczyńskiego 🙂 🙂 🙂

WARTO……..
Ewa i Rafał Podczascy :)”

 

gabriela_grzesiek_male

Gabriela Grzesiek

“Tomku, zdjęcia są naprawdę super. Widać pasje w tym co robicie z Agnieszką. Zdjęcia z pleneru świetne i do tego robione w fajnej atmosferze. Bardzo też podobają nam się zdjęcia z ceremonii i wesela- doskonale potrafiłeś ująć emocje gości i nas samych. Przy czym było to robione z pełną dyskrecją i elegancją. Albumy wyglądają bardzo solidnie i na pewno posłużą nam przez lata.

Pozdrawiamy Gabrysia i Grzesiek.”

 

michal_joanna

Joanna Michał

“Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!! Albumy, które otrzymaliśmy robią na wszystkich ogromne wrażenie. Jeśli oczekujecie profesjonalnej pamiątki i obsługi na najwyższym poziomie – polecamy Tomka!

Asia i Michał.”

 

justyna-kamil

Justyna Kamil

“Jesteśmy BARDZO zadowoleni ze zdjęć jakie otrzymaliśmy od Tomka ! Naprawdę profesjonalny fotograf i do tego sympatyczny i zawsze uśmiechnięty 🙂 Bez zastanowienia polecamy go znajomym.

Justyna Kamil.”

 

klien5

Marysia Łukasz

“Bardzo dziękujemy za miłą współpracę ! Efekt końcowy bardzo nam się podoba. Album wyszedł super, a grawerowany pendrive był miłym zaskoczeniem. Z pewnością będziemy polecać znajomym:)

Dziękujemy i pozdrawiamy
Łukasz i Marysia Pilszak.”

 

marytna Kuba

Martyna Kuba

“Chcielibyśmy Panu bardzo serdecznie podziękować za przepiękne zdjęcia weselne i plenerowe. Każdy jest pod wrażeniem 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana usług – jak również partnerki na plenerze. Na pewno będziemy polecać i wystawimy adekwatną opinie na profilu fb. 🙂 Cieszymy się, że trafiliśmy na Pana pracownię:)

Bardzo dziękujemy 🙂
Martyna Filipowicz”

 

Agnieszka Piotrek

“Pan Tomek jest naprawdę świetnym fotografem. Polecamy 🙂 ”

 

Beata Grzegorz

“Duże wrażenie zrobił na nas album, zdjęcia prezentują się w nim wspaniale! Fotograf uchwycił wszystkie momenty, na których uwiecznieniu nam zależało. Bardzo owocna i naprawdę przyjemna współpraca!”