O nas

parę krótkich zdań

[layerslider id=”5″]

Jestesmy ludźmi o niezwykłej pasji. Skończyliśmu uczelnie artystyczne
Poznaniu i w Firma polecana przez ZankyouKielcach i otworzyliśmy przestronne studio fotograficzne w Kielcach. Pracownie zaopatrzyliśmy w profesjonalny sprzęt, dzięki czemu kontrolujemy pełen proces powstawania zdjęć. Posiadanie aparatu nie czyni z nikogo dobrego fotografa, dlatego najlepszym potwierdzeniem naszych nietuzinkowych umiejętności jest bogate portfolio oraz ogólnopolskie sukcesy.Zdobyte nagrody i wyróżnienia były głównym powodem powstania SOFT LIGHT Studio.

Praca… W pracy nigdy nie zapominamy, że podstawowym celem naszych działań jest satysfakcja klienta. Wykonując powierzone zlecenia, koncentrujemy się głównie na wytycznych zleceniodawcy, ponadto starając się, by efekt końcowy miał niepowtarzalny charakter. Dotychczasowe zadowolenie naszych klientów utwierdziło mnie w przekonaniu, że tylko pełen profesjonalizm gwarantuje sukces.

Oferta… W tej kwestii staramy się słuchać przede wszystkim Ciebie. Nie powiemy, że czegoś nie zrobimy. Możemy jedynie wyrazić swoje sugestie, oparte na doświadczeniu. Wykonujemy wiele zleceń – zdjęcia z uroczystości weselnych, sesje plenerowe i studyjne, fotografie produktów dla średnich i dużych przedsiębiorstw, reportaże okolicznościowe, etc. Możesz być pewien, że realizacja Twojego projektu jest w dobrych rękach.

Dwoje fotografów

utalentowanych i pełnych pasji
Tomek

Tomek

Absolwent Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu. Laureat wielu nagród fotograficznych oraz członek międzynarodowego stowarzyszenia fotografów ślubnych WPJA. W pracy jako fotograf ślubny łączy swoje doświadczenia zarówno zdobyte podczas studiów jak i przy realizacji zleceń komercyjnych. Kreatywne podejście pozwala tworzyć zdjęcia wyjątkowe. Przykładem tego jest fotografia w różach, która stała się już kultowa w śród jego klientów. W swojej fotografii nie zna granic dlatego też chętnie obsługuje inne miasta poza rodzinnymi Kielcami. Warszawa, Kraków, Katowice czy Poznań to miejscowości w których często bywa. Główne osiągnięcia: Nagroda Świętokrzyskiego Miesięcznika Kulturalnego „Teraz” w konkursie „Przedwiośnie”, Indywidualna wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej w Domu ŚrodowiskTwórczych w Kielcach Wystawa na Warszawskim festiwalu festiwalu Fotografii Artystycznej Laureat międzynarodowego konkursu Fotografii Młodych Druga nagroda na XII Krajowym Salonie Fotografii Arystycznej Żary 2012 Nagroda Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w konkursie „Przedwiośnie 36”,

Agnieszka

Agnieszka

Z zawodu grafik komputerowy,z zamiłowania fotograf. Nieoceniona pomoc podczas sesji fotograficznych oraz obsługi większych wesel. Jej wyjątkowe wyczucie estetyczne oraz kobieca wrażliwość sprawiają, że jest specjalistką od romantycznych ujęć. Absolwentka Kieleckiego Instytutu Sztuk Pięknych. Naukę kontynuuje na Katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Na jej koncie wyróżnienia w konkursach fotograficznych i graficznych.